На першій полиці було в 5 разів більше книжок ніж на другій. Після того як із першої полиці

переставили на другу 10 книжок, то на обох полицях книг стало порівну. Скільки книжок було на першій полиці спочатку? СРОЧНО!!!! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!Задача має бути розв'язана як рівняння, через Нехай ​

Ответы на вопрос

Отвечает Полуянович Кирилл.

Объяснение:

1 полка = 5х книг было сначала

2 полка = х книг было сначала

5х - 10 = х + 10

5х - х = 10 + 10

4х = 20

х = 20 : 4

х = 5

1 полка = (5х) = 5 * 5 = 25 книг было сначала

2 полка = (х) = 5 книг было сначала