На одній полиці книжок у 5 разів більше ніж на іншій. Коли з першої полиці переставили 18 книжок на

другу то на обох полицях книжок стало порівну. скільки їх було на кожній полиці спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Лукин Никита.

Ответ:

одна полка - х, вторая - 5х

5х-18=х+18

6х=36

х=6 книг - перша полка

5х=6*5=30 книг - друга полка

Объяснение:

Отвечает Михалевич Аліна.
40 і 8 книжок
x-книжок на другій полці
5х-книг на першій полці
5х-16=х+16
4х=32
х=8(книг)
5*8=40