Знайти суму нескінченої геометричної прогресії -27;-9;-3...


Ответы на вопрос

Отвечает Дубинецький Сергій.

Ответ: S=-40,5.

Объяснение:

-27; -9; -3; ...

q=b₂/b₁=-9/(-27)=1/3

b₁=-27

S=b₁/(1-q)=-27/(1-(1/3))=-27/(2/3)=-27*3/2=-81/2=-40,5.