Будьласка поможіть при якому значенні x вирази -4,5(x+3) і 7,2-5(x-2) набувають рівних значень?


Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Максим.

-4,5(х + 3) = 7,2 - 5(х - 2)

-4,5х - 13,5 = 7,2 - 5х + 10

5х - 4,5х = 17,2 + 13,5

0,5х = 30,7

х = 30,7 : 0,5

х = 61,4

Вiдповiдь: при х = 61,4.

Проверка: -4,5 · (61,4 + 3) = 7,2 - 5 · (61,4 - 2)

                   -4,5 · 64,4 = 7,2 - 5 · 59,4

                   -289,8 = 7,2 - 297

                   -289,8 = -289,8

Отвечает Яруллина Эвелина.

................................