При якому значенні змінної вирази 26-4х і 12х-7(х+4) набувають рівних значень?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Любовь.

Ответ:

Объяснение:

26-4х = 12х-7(х+4)

26-4х=12х-7х-28

-4х-12х+7х=-28-26

-9х=-54

Х=-54:(-9)

Х=6

Отвечает Павликов Артём.

26 - 4x = 12x - 7(x + 4) \\ 26 - 4x = 12x - 7x - 28 \\ 26 + 28 = 12x - 7x + 4x \\ 54 = 9x \\ x = 54 \div 9 \\  \boldsymbol{x = 6}