Послідовність геометрична прогресія b2 = 125 b4 = 5 знайдіть s5 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Епанова Ксюша.

Ответ:

781

Объяснение:

b1; 125; b3; 5

b4=b2•q²

q²=b4:b2

q²=5:125

q²=0,04

q=0,2

b1=b2:q

b1=125:0,2

b1=625

s = \frac{b1(q {}^{n}  - 1)}{q - 1}

s5 =  \frac{625 \times (0.2 ^{5}  - 1)}{0.2 - 1 }  =  \frac{ - 624.8}{ - 0.8}  = 781