При яких значеннях змінної набувають рівних значень вирази (2х - 5)(х + 2) та 18?


Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:

-3,5;4

Объяснение:

(2x - 5)(x + 2) = 18 \\ 2 {x}^{2}  + 4x - 5x - 10 = 18 \\ 2 {x}^{2}  - x - 18 - 10 = 0 \\ 2 {x}^{2}  - x - 28 = 0 \\ d = 1 + 224 = 225 =  {15}^{2}  \\ x =  \frac{1 + 15}{4} =   \frac{16}{4}  = 4 \\ x =  \frac{1 - 15}{4}  =  -  \frac{14}{4}  =  -  \frac{7}{2}  =  - 3.5