У записі роз'язання на класній дошці випадково стерли коефіцієнт при х. запишіть його.

...х=3/5;х=-3/10​

Ответы на вопрос

Отвечает Бедрань Анастасия.

Ответ:

 - 2

Объяснение:

Позначимо у записi розв'язання коефiцiент при x лiтерою k. Тодi маемо рiвняння:

kx =  \frac{3}{5}

Якщо x=-3/9, тодi:

k \times ( -  \frac{3}{10} ) =  \frac{3}{5}

 -  \frac{3}{10} k =  \frac{3}{5}

Знайдемо k:

 - k =  \frac{3}{5}   \div  \frac{3}{10}

 - k =  \frac{3}{5}  \times  \frac{10}{3}

 - k = 2

k =  - 2

Перевiрка

 - 2x =  \frac{3}{5}

 - x =  \frac{3}{5}  \div 2

 - x =  \frac{3}{10}

x =  -  \frac{3}{10}

Вiдповiдь:

k =  - 2