При якому значенні х набувають рівних значень вирази 26-4х і 12х - 7(х+4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Малых Ириша.

Відповідь:

вот

Пояснення:

26-4х=12х-7(х+4)

-4х-12х=7х=-28-26

-9х=54

х=6