54. При якому значенні змінної: 1) вирази 6 — (2x – 9) і (18 + 2x) – 3 (х – 3) набувають

рівнихзначень;​2) значення виразу -4 (2у - 0,9) на 2,4 менше від значення виразу 5,6 - 10у?пожалуйста (

Ответы на вопрос

Отвечает Кострыкина Виктория.

Ответ:

вирази 6 — (2x – 9) і (18 + 2x) – 3 (х – 3) набувають рівних значень;pri x=-12

Объяснение:

порівнюємо вирази

6-(2x-9)=(18+2x)-3(x-3)

6-2x+9=18+2x-3x+9

-2x+15=-x+27

-x+2x=15-27

X=-12

OTBET: вирази 6 — (2x – 9) і (18 + 2x) – 3 (х – 3) набувають рівних значень;pri x=-12