При якому значенні x вирази 13(2+x)-17x і 12x-7(x+4) набувають рівних значень​


Ответы на вопрос

Отвечает Кабден Бекзат.

Ответ:

Объяснение:

13(2+x)-17x = 12x-7(x+4)

26+13х-17х=12х-7х-28

26-4х=5х-28

-4х-5х=-28-26

-9х=-54

Х=-54:(-9)

Х=6