У відкритій посудині 5 відсотковий розчин солі . Через якийсь час із розчину випарувалося 50 г води

1 він став 6 - відсотковим . Скільки грамів розчину було спочатку ? Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Байгильдин Азат.

Нехай спочатку було х грамів розчину, тоді за умовою задачі складаємо рівняння:

x*5:100=(x-50)*6:100

5x=6(x-50)

6(x-50)=5x

6x-300=5x

6x-5x=300

x=300

відповідь: 300 грамів розчину було спочатку