Це алгебра!!! Перший розчин містить 20% солі, а другий 40% тієї самої солі. Скільки треба взяти

грамів першого розчину і скільки грамів другого, щоб отримати розчин масою 800г, що містить 35% солі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ломакина Кристина.

Розв'язання завдання додаю.

Отвечает Рысухин Максим.

Ответ:

200 г, 600 г.

Объяснение:

Нехай треба взяти х г першого розчину, тоді другого розчину треба взяти 800-х г. Маємо рівняння:

0,2х + 0,4(800-х) = 0,35 * 800

0,2х + 320 - 0,4х = 280

0,2х=40

х=200

Першого розчину треба взяти 200 г, другого 800-200=600 г.