| x-5 | + |y-3|+||z-5|-1|=0 Знайти всі значення x, y, ,z які задовольняють рівняння. Будь ласка

дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Onyshchuk Angelina.

Рівність можлива,якщо всі доданки дорівнюють нулю.

х-5=0,х=5

У-3=0,у=3

|z-5|-1=0

|z-5|=1

z-5=1 z-5=-1

z=6 z=4