Функцію задано формулою y=-2x+3. Знайдіть: 2) значення аргументу, при якому значення функції

дорівнює: 7;-3;0

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

Объяснение:

у=-2х+3

1) -2х+3=7

-2х=4

х=-2

2) -2х+3=-3

-2х=-6

х=3

3) -2х+3=0

-2х=-3

х=1,5