4. Знайдіть знаменник геометричної прогресії - (bn ), якщо b1 = 3, b6 = 96. А. –2. Б. 2. B. 3. Г.

-2 або 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пунтак Георгий.

Ответ: Б. 2.

Объяснение:

b_{1}=3,b_{6}=96,q=?\\  \frac{b_{6} }{b_{1} } =\frac{96}{3} \\\frac{b_{1}*q^{5}  }{b_{1} }  =32\\ q^{5} =2^{5}\\ q=2.