Алгебра 9 клас 1. Знайдіть знаменник геометричної прогресії: 2;4;8;16 A) 4 Б) 2 В) 0,5 Г) -0,5 2.

Дано геометричну прогресію (Cn) Знайдіть С3 якшо С1=8, q=1/2 А) 4 Б) 32 В) 64 Г) 2 3. Знайдіть суму перших п'яти членів геометричної прогресії (bn) Якщо b1=32, q=1/2 А) 992 Б) 333/512 В) 170,5 Г) 62 4. Знайдіть перший член і знаменник геометричної прогресії (bn) Якщо b2=15, b4=3,75 Розв'язок:

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярёва Нелли.

Відповідь:

1. Б

2. Г

3.Г

4. 1/2

Пояснення:

1. 4:2=2

2. с₃=с₁q²=8*1/2²=2

3. Sₙ=b₁(qⁿ-1)/(q-1)

S_{5}=\frac{32(\frac{1}{2^5}-1) }{\frac{1}{2}-1 }  =\frac{32\frac{-31}{32} }{\frac{-1}{2} } =31*2=62

4.

q²=b₄/b₂=3\frac{75}{100} :15=3\frac{3}{4}*\frac{1}{15}=\frac{15}{4}*\frac{1}{15}=\frac{1}{2^2}

q=1/2