Знайти десятий член арифметиячної прогресії (аn)якщо а1=-24 d=5


Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Ответ:

21

Объяснение:

a_{n}=a_{1}+(n-1) \cdot d;

a_{10}=a_{1}+(10-1) \cdot d=a_{1}+9d;

a_{1}=-24, \quad d=5: \quad a_{10}=-24+9 \cdot 5=-24+45=45-24=21;