Знайдіть різницю і першийЧлен арифметичноїпрогресії (аn), якщоa22=-33,7, a31=77​


Ответы на вопрос

Отвечает Бацевич Ярослав.

\left \{ {{a_{31}=77 } \atop {a_{22}=-33,7 }} \right.\\\\-\left \{ {{a_{1}+30d=77 } \atop {a_{1}+21d=-33,7 }} \right.\\--------\\9d=110,7\\\\\boxed{d=12,3}\\\\a_{1}=-33,7-21d=-33,7-21*12,3=-33,7-258,3=-292\\\\\boxed{a_{1}=292}