Скласти зведене квадратне рівняння корені якого дорівнюють 4 та -1,5срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Стунтерский Коля.

Ответ:

x^2+px+q=0\ \ \ \Rightarrow \ \ \ \ \left\{\begin{array}{l}x_1+x_2=-p\\x_1\cdot x_2=q\end{array}\right\ \ \ (teorema\ Vieta)\\\\\\x_1=4\ \ ,\ \ x_2=-1,5\\\\\left\{\begin{array}{l}-p=4-1,5=2,5\\q=-4\cdot 1,5=-6\end{array}\right\ \ \ \left\{\begin{array}{l}p=-2,5\\q=-6\end{array}\right\ \ \Rightarrow \ \ \ \ \boxed{\ x^2-2,5x-6=0\ }