Знайти кількість коренів квадратного тричлена 3х² + 6х +8.


Ответы на вопрос

Отвечает Васьков Иван.

Відповідь: 0

Пояснення:

Треба знати значення дискримінанта, прирівняв  вираз до 0

якщо D>0  -коренів 2

          D=0  -1 корінь

           D<0  - коренів немає

3х² + 6х +8=0

D=6²-4*3*8=36-96=-60 - rjhtysd ytvf'