Знайдіть корені рівняння ctg x = -√3


Ответы на вопрос

Отвечает Симоненко Діма.

Ответ:

ctgx =   -  \sqrt{3}   \\ x =  -  \frac{\pi}{6}  + \pi \: n \\n \in \: Z