Знайти 2, 3 і 5 члени арефметичної прогресії якщо a1=2 і a4=14​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Полина.

\displaystyle\bf\\a_{1} =2\\\\a_{4} =14\\\\a_{4} =a_{1} +3d\\\\3d=a_{4} -a_{1} =14-2=12\\\\d=12:3=4\\\\a_{2} =a_{1} +d=2+4=6\\\\a_{3} =a_{2} +d=6+4=10\\\\a_{5}=a_{4}+d=14+4=18