Знайдіть суму коренів квадратного рівняння x²-6X+8=0-6 8-8 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Кристина.

Ответ:

за т. Вієта

х1+х2=6

або довгий метод через дискримінант:

д=36-4×8=4

х1=(6-2)/2=2

х2=(6+2) /2=4

х1+х2= 2+4=н