ДАЮ 50 БАЛОВ ❗❗❗❗❗❗❗❗ За 5 олiвцiв i 4 альбоми для малювання заплатили 46грн 40к. Скільки коштує

один олівець, якщо він дешевший за альбом на 8 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малёваный Макс.

Ответ:

1 олівець коштує 2 гривні 88к.

Объяснение:

1)8*4=32

2)46.40-32=14.40

3)14.40/5=2.88