Число – 2 є коренем рівняння 3x ² + 5x + с = 0. Знайдіть другий корінь рівняння і значення с.


Ответы на вопрос

Отвечает Владимирович Иван.

Ответ:

Объяснение:

3x² + 5x + с = 0

по теореме Виета

x₁+x₂=-b/a

x₁x₂=c/a

1) x₁+x₂=-b/a

-2+x₂=-5/3

x₂=2-5/3=2-1 2/3=1/3

c

2) x₁x₂=c/a

-2(1/3)=c/3

-2=c

c=-2

Ответ x₂=1/3 ; c=-2