Знайдіть суму коренів рівняння х²+7x+10=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Кукри Милена.

Шукаємо дискримінат:

х² + 7х + 10 = 0

а = 1; b = 7; c = 10

D = b² - 4 × a × c = 7² - 4 × 1 × 10 = 9 – число більше 0, квадратне рівняння має 2 дійсних корені

х1 = (- b + √D) / (2 × a)

x2 = (- b - √D) / (2 × a)

х1 = (- 7 + √9) / (2 × 1) = (- 7 + 3) / 2 = - 4 / 2 = - 2

х2 = (- 7 - √9) / (2 × 1) = (- 7 - 3) / 2 = - 10 / 2 = - 5

Сума коренів рівняння:

х1 + х2 = - 2 + ( - 5 ) = - 7

Ответ: - 7