Знайди площу поверхні прямокутного паралепіпеда зі сторонами 6см 5см 4см​


Ответы на вопрос

Отвечает Корсакова Варвара.

Ответ:Sп=2ab+2bc+2ac=(2*6*5)+(2*5*4)+(2*6*4)=60+40+48=148см^2

Объяснение: