За яких значень параметра p рівняння x2+px+34=0 має корінь, що дорівнює 8 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.
Для того щоб корінь рівняння x^2 + px + 34 = 0 дорівнював 8, можна підставити 8 замість x у рівняння і перевірити, за яких значень параметра p рівняння буде істинним.

Отримаємо:
8^2 + 8p + 34 = 0
64 + 8p + 34 = 0
98 + 8p = 0
8p = -98
p = -98/8
p = -12.25

Отже, при значенні параметра p = -12.25 рівняння x^2 + px + 34 = 0 має корінь, що дорівнює 8.