Знайдіть область визначення функції: y=1/(x^2-3x)


Ответы на вопрос

Отвечает Штакельберг Евгений.

Ответ:

у=1/(х²-3х)

х²-3х≠0

х²-3х=0

х(х-3)=0

х=0 або х-3=0

х=3

---------(0)-----(3)------------>х

Областю визначення функцii € множина всiх дiйсних чисел, крiм х=0 i х=3.