Твірна конуса дорівнює 5см,висота - 4см.Знайти : 1)обєм конуса 2)площу бічної поверхні 3)площу

повної поверхні

Ответы на вопрос

Отвечает Жидкова Лера.

1. Використовуючи теорему Піфагора, знаходимо радіус: 

r=\sqrt{25-16} = 3 (см)

2. Знаходимо об'єм конуса за формулою:

V = \frac{1}{3} \pi r^2 h 

V = 3*4 \pi = 12 \pi  

3. Знаходимо площу бічної поверхні за формулою: 

S = \pi r l 

S = 3 * 5 \pi = 15 \pi  

4. Знаходимо площу повної поверхні за формулою:

S = \pi r (l+r) 

S = 3 \pi (5+3) = 24 \pi