1. Довжина прямокутного паралепіпеда = 120 см. Його висота становить 40% довжини і 75 % ширини.

Обчисліть об' єм цього паралепіпеда.2. Довжина прямокутного паралепіпеда = 80 см. Його ширина становить 60% довжини і 40% висоти. Обчисліть об' єм цього паралепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

1.120*0.4=48

120*0.75=90

V=120*90*48=518400 см3

 

 2.80*0.6=48

     80*0.4=32

v=80*48*32=122800 см3