Скільки шостицифрових чисел, можна записати за допомогою цифр 0,1,2,3,4,5,6


Ответы на вопрос

Отвечает Бигеев Алексей.

Ответ:

Отже, можна записати 117,649 різних шестицифрових чисел, використовуючи цифри 0,1,2,3,4,5,6.

Объяснение:

У нас є сім цифр, які можна використовувати для створення шестицифрових чисел. Кожна цифра може бути використана на кожній з шести позицій, отже, кількість можливих шестицифрових чисел можна обчислити як добуток кількості можливих цифр на кожній з позицій:

7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 = 7^6 = 117,649

Отже, можна записати 117,649 різних шестицифрових чисел, використовуючи цифри 0,1,2,3,4,5,6.