Помогитеееее....Стрічку довжиною 15 м розрізали на 6 рівних частин. Знайди периметр квадрата,

складеного із 4 таких частин. Скільки ще метрів стрічки залишилось ?

Ответы на вопрос

Отвечает Писаренко Гриша.

Ответ:

...

Пошаговое объяснение:

1) 15:6= 2,5(м) довжина одної із шести чистинок

2)Р=2,5×4=10(м) периметр квадрата

3)15-10=5(м) залишилось

Відповідь: Р=10м; 5м - залишилось