Довжина стрічки дорівнює 100 см. 1)Знайди довжинустрічки: 1/20 стрічки2)Знайди довжинустрічки:

7/20 стрічки3)Знайди довжинустрічки: 11/20 стрічки ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернявская Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 100 * 1/20= 5 см

2) 100 * 7/20= 35 см

3) 100 * 11/20= 55 см