Марійка купила цілу кількість метрів стрічки і використала 282,16 сантиметрів стрічки, щоб зробити

стрічки для волосся, і ще 172,18 самтиметра, щоб зробити бант для її капелюха. Знайди скільки метрів стрічки залишилось, якщо залишилось менше метра. Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Доровский Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 282,16-172,18=52

Відповідь: залишилось 0,3 метра

Отвечает Гапонова Полина.

Відповідь:

0,66 м.

Покрокове пояснення:

1 м-(0,16 м+0,18 м)=1 м-0,34 м=0,66 м.