Знайти точку х0 ,у якій кутовий коефіцієнт к=2 дотичної до функції у=-х^2+3х-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дотична до функції у = -х^2 + 3х - 2 в точці x0 має кутовий коефіцієнт, який дорівнює похідній функції в цій точці. Отже, спочатку знайдемо похідну функції:

у' = -2х + 3

Тепер знайдемо точку x0, в якій кутовий коефіцієнт дорівнює 2, розв'язавши наступне рівняння:

-2x0 + 3 = 2

-2x0 = -1

x0 = 1/2

Таким чином, точка (1/2, -3/4) є точкою, в якій кутовий коефіцієнт дотичної до функції у = -х^2 + 3х - 2 дорівнює