Обчисли кутовий коефіцієнт дотичної до графіку функції f(x)=19sinx+6x у точці з абсцисою x0=−π2.

Знайти:Кутовий коефіцієнт​

Ответы на вопрос

Отвечает Borisov Maks.

Ответ:f'(-π/2)=6.

Объяснение:

f(x)=19*sinx+6x       x₀=-π/2

Угловой коэффициент f'(x)=(19*sinx+6x)'=19*cosx+6.

f'(-π/2)=19*cos(-π/2)+6=19*0+6=0+6=6.