Чому дорівнює кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції y= x^2 - 3x у точці з абсцисою x0=-1?


Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Николай.
y=x^2-3x
x_0=-1
y'=(x^2-3x)'=2x-3
y'(-1)=2*(-1)-3=-5
k=y'(-1)=-5
ответ: -5