Знайдіть значення виразу 3sin²56°+3cos²56°-2sin30° 100 БАЛЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Дубко Антон.

Ответ:

Значення виразу 3sin²56°+3cos²56°-2sin30° дорівнює 2.

Объяснение:

Для розв'язання цього виразу спочатку використаємо тригонометричні ідентичності для sin і cos, щоб замінити sin 30° і cos 56° на вирази, що містять лише sin або лише cos:

sin 30° = 1/2

cos 56° = sin(90°-56°) = sin 34°

Тепер ми можемо підставити ці значення в початковий вираз і спростити його:

3sin²56°+3cos²56°-2sin30° = 3(sin²56°+cos²56°) - 2sin30° = 3(1) - 2(1/2) = 3 - 1 = 2