9. Розв'яжн рiвняння -2,7 - (x - 4,7) = -12,5, спростивши спочатку вираз у його лівій частині. Г.

-10,5. A. -14,5; Б. 5,1; B. 14,5; 1 10. Порівняй значення виразів а+bic+d, якщо а = -2-; b = -3.2: c = 4.7. d = -10 1​

Ответы на вопрос

Отвечает Санкевич Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-2,7 - (x - 4,7) = -12,5

-2,7 - x + 4,7 = -12,5

2 - x = -12,5

x = 2 + 12,5

x = 14,5

================

а+b > c+d

a+b = -2+(-3,2) = -5,2

c+d = 4,7 + (-10) = 4,7 - 10 = -5,3