1Спрости вираз -(у + 2) + (x - 3) - (p - у) та анайди його значення, якщо x = 23; у = -52; p=18.

2 Розв'яжи рiвняння 12,8 - (х - 7,2) = -6,7, спростивши спочатку вираз у його лівій частині.3 Знайди суму, доданками якої е числа: обернене та про- тилежне числу 2,6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Просикова Алина.

1) Вираз -(y + 2) + (x - 3) - (p - y) має значення -77, коли x = 23, y = -52 і p = 18.

2) Рівняння 12,8 - (x - 7,2) = -6,7 має розв'язок x = 8,9.

3) Сума протилежного та зворотного числа 2,6 дорівнює -6,8.

Отвечает Митюшкин Даня.

Ответ:

1) -у - 2 + х - 3 - р + у

52 - 2 + 23 - 3 - 18 - 52 = 0

2) 12,8 - х + 7,2 = - 6,7

-х = -12,8 - 7,2 - 6,7

- х = - 26,7

х = 26,7