10 запитань Запитання 1 Обчисли: -6 + (-3) варіанти відповідей 9 1 -9 -3 Запитання 2 Обчисли: 7 +

(-15) варіанти відповідей 22 8 -22 -8 Запитання 3 Обчисли: -2 - (-5) варіанти відповідей 3 7 -7 -3 Запитання 4 Виконай додавання зручним способом: -5,3 + (-5,4) + 5,3 + (-3,7) + 4,5 варіанти відповідей -4,4 -4,6 4,6 4,4 Запитання 5 Виконай дії: варіанти відповідей Запитання 6 Розкрий дужки та знайди значення виразу: 3,4 - (6,7 - 1,3) варіанти відповідей 2 -4,6 4,6 -2 Запитання 7 Спрости вираз -(m + 3) + (n - 4) - (p - m) та знайдм його значення, якщо m = -2 2/9, n = 28, p = 21. варіанти відповідей 50 0 -50 58 Запитання 8 Розв'яжи рівняння, спростивши спочатку вираз у його лівій частині: 3,7 - (х - 3,6) = -16,2 варіанти відповідей 26,2 -26,2 --13,6 13,6 Запитання 9 Розкрий дужки та знайди значення виразу: -2,6 + (-3,7 + 1,9) варіанти відповідей 4,4 -4,4 3 -3 Запитання 10 Виконай дії: ПОМОГИТЕ ДАМ 35 БАЛЛОВ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Окунева Алиса.

1) -6+(-3)=-9

2)7+(-15)=-8

3)-2-(-5)=3

4)-5,3+(-5,4)+5,3+(-3,7)+4,5=-4,6

5) без умови

6)3,4-(6,7-1,3)=-2

7)-(m + 3) + (n - 4) - (p - m) = 0

8) відповідь не сходиться значить десь в умові помилка

3,7-(х-3,6)=-16,2

3,7-х+3,6=-16,2

7,3-х=-16,2

-х=-16,2-7,3

-х=-23,5

х=23,5

9)-2,6 + (-3,7 + 1,9)=-4,4

10) без умови