Користуючись теоремою Вієта , знайдіть добуток коренів квадратного рівняння х²-4х-7=0


Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Ксюша.

\displaystyle\bf\\Teorema Vieta :\\\\x^{2} +px+q=0\\\\x_{1} + x_{2} =-p\\\\x_{1} \cdot x_{2} =q\\\\\\x^{2} -4x-7=0\\\\x_{1} \cdot x_{2} =-7