Ожалуйста даю 50 б Падробно по действиям Перше число на 8,4 більше ніж друге число. Якщо друге

число помножити на 3, то отримані числа будуть рівні. Знайди суму першого та другого числа які були на початку.

Ответы на вопрос

Отвечает Суботенко Ярослав.

Ответ:

16,8

Пошаговое объяснение:

1 число = х + 8,4

2 число = х

3 * х = х + 8,4

3х = х + 8,4

3х - х = 8,4

2х = 8,4

х = 8,4 : 2

х = 4,2

1 число = (х + 8,4) = 4,2 + 8,4 = 12,6

2 число = (х) = 4,2

12,6 + 4,2 = 16,8