Перше з чисел в 5 разів менше ніж друге. Перше число позначили за x. Як виразити через x друге

число? Перше з чисел на 11 менше ніж друге. Перше число позначили за x. Як виразити через х друге число? Довжина прямокутника в 3 рази більша ніж ширина, а периметр дорівнює 120 см. Знаід числа х відняли потроєне число х і отримали 64. Знайдіть число хйдіть ширину прямокутника. Від 78 відняли подвоєне число х та отримали потроєне число х. Знайдіть число х. Довжина прямокутника на 6 см більша ніж ширина, а периметр дорівнює 32 см. Знайдіть ширину прямокутника. Перше з чисел на 9 більше ніж друге. Перше число позначили за x. Як виразити через x друге число?

Ответы на вопрос

Отвечает Овцинов Даниил.

Відповідь:

Перше з чисел в 5 разів менше ніж друге. Перше число позначили за x. Як виразити через x друге число?

друге число х*5

Перше з чисел на 11 менше ніж друге. Перше число позначили за x. Як виразити через х друге число?

друге число х+11

Довжина прямокутника в 3 рази більша ніж ширина, а периметр дорівнює 120 см. Знаід числа х відняли потроєне число х і отримали 64. Знайдіть число хйдіть ширину прямокутника.  

не зрозуміло

Від 78 відняли подвоєне число х та отримали потроєне число х. Знайдіть число х.

78-2х=3х

78=3х+2х

78=5х

х=78/5

х=15,6

78-2*15,6=3*15,6

78-31,2=46,8

46,8=46,8

Довжина прямокутника на 6 см більша ніж ширина, а периметр дорівнює 32 см. Знайдіть ширину прямокутника.

Р=2*(а+b)

якщо а=х - ширина

b=x+6 - довжина

P=32, тоді

2*(х+х+6)=32

2*(2х+6)=32

4х+12=32

4х=32-12

4х=20

х=20/4

х=5

Відповідь: ширина прямокутника 5 см.

Перше з чисел на 9 більше ніж друге. Перше число позначили за x. Як виразити через x друге число?

х-9

Покрокове пояснення: