6. Власна швидкість катера дорівнює 24,8 км/год, а швидкість течії річки — 2,5 км/год. Знайдіть

швидкість катера за течією річки і проти течії. Достатній рівень 1. Порівняйте числа: а) 6,68 і 6,67;​​б) 30,07 і 30,70. 2. Округліть дроби 42,847 і 75,830 до десятків; до десятих. 3. Запишіть три числа, кожне з яких більше від 1,717 і менше від 1,718. 4. Спростіть вираз: а + 0,10032 + 0,9 + 7,68 + 2а. 5. Перше число дорівнює 87,6, друге — на 13,2 менше від першого, а третє — на 4,9 більше від другого. Знайдіть третє число. Високий рівень 1. Виразіть величини 3492,4 г і 3,493 кг в однакових одиницях вимірювання і порівняйте їх. 2. Запишіть найменший десятковий дріб із двома десятковими знаками, який більший від 3. 3. Розв'яжіть рівняння: 15,93 – (17,5 – х) = 0,05. 4. Знайдіть число, яке було би менше від 15,89 на стільки, на скільки 67,395 менше від 71,9. 5. У першому ящику було 12,6 кг яблук. Коли з цього ящика взяли 3,8 кг і поклали у другий, то в ньому залишилося на 2,8 кг яблук більше, ніж стало у другому. Скільки яблук було у другому ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Шацкая Анастасия.
24,8+2,5=27,3(км.год)швидкість катера за течією                                               2)24,8-2,5=22,3(км.год)швидкість катера проти течіїї