1)Перше з чисел в 4 разів більше ніж друге. Перше число позначили за x. Як виразити через x друге

число? 2)Довжина прямокутника в 3 рази більша ніж ширина, а периметр дорівнює 120 см. Знайдіть ширину прямокутника. 3)Від 78 відняли подвоєне число х та отримали потроєне число х. Знайдіть число х. 4)Перше з чисел на 11 менше ніж друге. Перше число позначили за x. Як виразити через x друге число? 5)Перше з чисел на 9 більше ніж друге. Перше число позначили за x. Як виразити через x друге число? 6) Перше з чисел в 5 разів менше ніж друге. Перше число позначили за x. Як виразити через x друге число? 7)Довжина прямокутника на 6 см більша ніж ширина, а периметр дорівнює 32 см. Знайдіть ширину прямокутника. 8)Від числа х відняли потроєне число х і отримали 64. Знайдіть число х. Помогите пожалуйста ❤️(даю 15 балов)

Ответы на вопрос

Отвечает Меньщикова Алина.

Ответ:

1)4х

2)ширина - х, довжина - 3х. 2х+6х=120 8х=120 х=120:8 х=15- ширина

3)2х+3х=78 5х=78. х=78:5 х=15,6

4)х-11

5)х+9

6)х:5

7)2х+2(х+6)=32 2х+2х+12=32 4х=32-12 4х=20 х=20:4 х=5-ширина

8)х-3х=64 -2х=64 х=64:(-2). х= - 32