Один з коренів рівняння x^2 px-45=0 дорівнює 5. Знайдіть коефіціСРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Еркинкызы Коркем.

Відповідь: p=4, x2=-9.

Пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Топский Илья.

єнт p цього рівняння.

Якщо один з коренів рівняння x^2 px-45=0 дорівнює 5, то інший корінь дорівнює -9, оскільки їх добуток має дорівнювати -45.

Отже, (x - 5)(x + 9) = 0

Розкривши дужки та порівнявши з вихідним рівнянням, отримуємо:

x^2 + 4x - 45 = 0

звідки p = 4.