Укажіть, при якому значенні аргументу значення функції y=6х-4 дорівнює -4​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабий Ростислав.

Ответ:1)y = 6x - 4\\-4 = 6x - 4\\6x = -4 + 4\\\\6x = 0\\x = 0Відповідь:0.

Объяснение: